Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.khadi.kharkov.ua/dspace/handle/123456789/313
Title: ЗАКОНОМІРНОСТІ ПРОСТОРОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК МАРШРУТНОГО ТРАНСПОРТУ МІСТ
Other Titles: ЗАКОНОМЕРНОСТИ ПРОСТРАНСТВЕННЫХ ХАРАКТЕРИСТИК МАРШРУТНОГО ТРАНСПОРТА ГОРОДОВ
REGULARITIES IN SPATIAL CHARACTERISTICS OF CITY ROUTE TRANSPORT
Authors: Горбачов, Петро Федорович
Кабалянц, П. С.
Свічинський, С. В.
Горбачёв, Пётр Фёдорович
Кабалянц, П. С.
Свичинский, С. В.
Gorbachov, P.
Kabalyants, P.
Svichinskiy, S.
Keywords: попит на транспорт
функція розселення
перегін
координати зупиночних пунктів
розподіл Релея
ряд Тейлора
показниковий розподіл
спрос на транспорт
функция расселения
перегон
координаты остановочных пунктов
распределение Релея
ряд Тейлора
показательное распределение
transport demand
residence function
distance
stops rectangular coordinates
Rayleigh distribution
Taylor series
exponential distribution
Issue Date: 2012
Publisher: Харьковский национальный автомобильно-дорожный университет
Citation: Горбачов, П. Ф. Закономірності просторових характеристик маршрутного транспорту міст / П. Ф. Горбачов, П. С. Кабалянц, С. В. Свічинський // Автомобильный транспорт : сб. науч. тр. / М-во образования и науки Украины, ХНАДУ ; [редкол.: Туренко А. Н. (гл. ред.) и др.] – Х., 2012. – Вып. 30. – С. 118-122
Abstract: Наведено результати дослідження взаємозв’язку між розподілом Релея та показниковим розподілом, які придатні для опису довжин перегонів міського пасажирського транспорту (МПТ). Обґрунтовано виникнення параметра зсуву показникового розподілу, а також вибір його значення, яке не спотворює властивостей випадкової величини довжин перегонів.
URI: http://dspace.khadi.kharkov.ua/dspace/handle/123456789/313
ISSN: 2219-8342
Appears in Collections:Выпуск 30

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
20.pdf484.03 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.