Розробка технології виробництва асфальтобетонних сумішей на бітумах, поліпшених адгезійною добавкою Wetfix, на асфальтобетонному заводі, що реконструюється

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2022

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

В дипломній роботі виконано літературний огляд питань щодо модифікування бітуму різноманітними поверхнево-активними речовинами та цілеспрямованого впливу на адгезійні властивості бітумних в’яжучих. Розглянуто вплив поширеної адгезійної добавки Wetfix BE на властивості дорожніх бітумів та асфальтобетонних сумішей, виготовлених на цих бітумах. Здійснені розрахунки складів мінеральних матеріалів, складу мінерального порошку та бітумосховищу, що розташовані на території асфальтобетонного заводу. Визначені техніко-економічні показники асфальтобетонного заводу.

Опис

Ключові слова

бітум, адгезійна добавка, модифіковані в’яжучі, мінеральні матеріали, асфальтобетонна суміш, асфальтобетон

Бібліографічний опис

Березка, Я. Т. Розробка технології виробництва асфальтобетонних сумішей на бітумах, поліпшених адгезійною добавкою Wetfix, на асфальтобетонному заводі, що реконструюється : дипломна робота … магістра : 192 Будівництво та цивільна інженерія / Березка Ярослав Тарасович. – Харків : ХНАДУ, 2022. – 111 с.