Спосiб застосування твердих продуктiв утилiзацiї гумовотехнiчних виробiв методом пiролiзу як яльтернативного палива для енергетичних установок

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2013

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

1. Спосіб застосування твердих продуктів утилізації гумовотехнічних виробів методом піролізу, що включає подрібнення відходів та додавання їх до твердих традиційних палив у певних співвідношеннях, який відрізняється тим, що проводять попереднє відділення металокорду з гумовотехнічних виробів за допомогою магнітної сепарації та спалювання паливних сумішей, що отримані, як паливо у котельнях та комунально-побутових підприємствах, у яких використовується тверде паливо, а також у сланцевих, вапняних, цементних печах та печах для випалу цегли. 2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що як гумовотехнічні вироби використовують зношені автопокришки, армовані кордом, які подають у співвідношенні від 10 % шлаку та 90 % вугілля до 50 % шлаку та 50 % вугілля, що помолоті відповідно з вимогами стандарту до вугілля, яке використовується в конкретних енергетичних установках.

Опис

Ключові слова

паливо

Бібліографічний опис

Пат. 83477 Україна, МКИ С10B 53/07 (2006.01). Спосiб застосування твердих продуктiв утилiзацiї гумовотехнiчних виробiв методом пiролiзу як яльтернативного палива для енергетичних установок / Туренко Анатолiй Миколайович, Внукова Наталiя Володимирiвна, Позднякова Олена Iгорiвна ; власники : Харків. нац. автомоб.-дор. ун-т, Туренко Анатолiй Миколайович, Внукова Наталiя Володимирiвна, Позднякова Олена Iгорiвна. - N u 2012 04247 ; заявл. 05.04.2013 ; опубл. 10.09.2013, Бюл. N 17. - 4 с.

Зібрання