Дослідження процесу формування комунікаційних порожнин в грунті методом гвинтового проколу. Частмна 2. Створення пристрою для бездротового визначенню обертових моментів на гвинтовому робочому органі та розробка методики експериментальних досліджень процесу

Thumbnail Image

Дата

2022

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

У дипломній роботі виконано огляд конструкцій сучасних машин для прокладання трубопроводів безтраншейними методами, визначені їх тенденції розвитку. Огляд теоретичних досліджень процесів гвинтового загвинчування гвинтових паль анкерних кріплень, що найбільш близькі до встановленої цілі в роботи. В роботі пропонується прилад для дистанційного визначення крутних моментів на гвинтовому робочому органі та розроблена методика експериментальних досліджень формування свердловин методом гвинтового проколу. Отримані рекомендації що до підвищення точності траєкторії проколу шляхом вдосконалення робочого органу та самої установки, яка має кращі технічні та технологічні характеристики. Експериментально підтверджені висновки та отримані рекомендації щодо удосконалення ґрунтопроколюючої установки з гвинтовим робочим органом. Розглянуті питання з охорони праці та безпеки у надзвичайних ситуаціях.

Опис

Ключові слова

трубопровід, горизонтальна свердловина, траєкторія проколу, корекція проколу, засоби механізації, польові експерименти

Бібліографічний опис

Правдін, С. Ю. Дослідження процесу формування комунікаційних порожнин в грунті методом гвинтового проколу. Частмна 2. Створення пристрою для бездротового визначенню обертових моментів на гвинтовому робочому органі та розробка методики експериментальних досліджень процесу : дипломна робота … магістра : 133 Галузеве машинобудування / Правдін Сергій Юрійович. – Харків : ХНАДУ, 2022. – 83 с.