Розробка технології приготування асфальтобетонних сумішей на комплексному бітумному в'яжучому на асфальтобетонному заводі, що реконструюється

Вантажиться...
Ескіз зображення

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

В роботі розглянуто питання модифікації бітумів різноманітними добавками та їх комплексами і приготування на них асфальтобетонних сумішей. Розглянуто можливі технологічні схеми модифікації бітумів різноманітними добавками та технології приготування асфальтобетонних сумішей на комплексних бітумних в’яжучих на асфальтобетонному заводі. В роботі виконані розрахунки складу асфальтобетонних сумішей, наведені розрахунки складів кам’яних матеріалів, бітумосховища.

Опис

Бібліографічний опис

Шагієв, А. Г. Розробка технології приготування асфальтобетонних сумішей на комплексному бітумному в'яжучому на асфальтобетонному заводі, що реконструюється : дипломна робота … магістра : 192 Будівництво та цивільна інженерія / Шагієв Алмаз Галієвич. – Харків : ХНАДУ, 2022. – 97 с.