Методичні вказівки до лабораторних занять студентів з дисципліни «Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки» : для студентів галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» спеціальності 175 ««Інформаційно-вимірювальні технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»

dc.contributor.authorМедведовська, Я. С.
dc.date.accessioned2024-06-05T09:41:16Z
dc.date.available2024-06-05T09:41:16Z
dc.date.issued2024
dc.description.abstractЦі методичні вказівки призначені для студентів четвертого курсу галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» спеціальності 175 «Інформаційно-вимірювальні технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з метою надання допомоги при підготовці та виконанні лабораторних занять з дисципліни «Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки». Ці методичні вказівки направлені навчити студентів методичним основам проведення повірки і калібрування засобів вимірювання різних величин, визначення та аналізу метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки.
dc.identifier.citationМетодичні вказівки до лабораторних занять студентів з дисципліни «Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки» : для студентів галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» спец. 175 ««Інформаційно-вимірювальні технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» / Харків. нац. автомоб.-дор. ун-т ; уклад. Я. С. Медведовська. – Харків : ХНАДУ, 2024. – 7 с.
dc.identifier.urihttps://dspace.khadi.kharkov.ua/handle/123456789/20350
dc.language.isouk
dc.publisherХарківський національний автомобільно-дорожній університет
dc.subjectметрологія
dc.subjectповірка
dc.subjectкалібровка
dc.subjectзасоби вимірювальної техніки
dc.subjectлабораторні заняття
dc.titleМетодичні вказівки до лабораторних занять студентів з дисципліни «Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки» : для студентів галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» спеціальності 175 ««Інформаційно-вимірювальні технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»
dc.typeBook

Файли

Контейнер файлів

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Вантажиться...
Thumbnail Image
Назва:
Povirka ta KalibrovkaMRLZ_175_24.pdf
Розмір:
268.33 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format

Ліцензійна угода

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Ескіз недоступний
Назва:
license.txt
Розмір:
2.87 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис:

Зібрання