Розробка технології виробництва асфальтобетонної суміші з застосуванням мінерального порошку зі шлаку на асфальтобетонному заводі
Вантажиться...
Дата
Authors
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Харківський національний автомобільно-дорожній університет
Анотація
Зроблений аналіз літературних джерел та експериментальних даних досліджень впливу мінерального порошку з різноманітної сировини на властивості асфальтобетону. Доведено доцільність використання мінерального порошку зі шлаку для виробництва асфальтобетонних сумішей. У роботі виконані технологічні розрахунки режимів роботи заводу, запропоновано удосконалення окремих ліній, визначена потреба в матеріалах, склад та властивості асфальтобетонних сумішей, встановлені об’єми складів для матеріалів та витрати ресурсів при приготуванні сумішей. Вирішені питання з контролю якості робіт на заводі, охорони праці, виконані техніко-економічні розрахунки, які доводять доцільність застосування шлакового мінерального порошку при виробництві асфальтобетонних сумішей.
Опис
Бібліографічний опис
Чавир, О. Розробка технології виробництва асфальтобетонної суміші з застосуванням мінерального порошку зі шлаку на асфальтобетонному заводі : дипломна робота … магістра : 192 Будівництво та цивільна інженерія / Чавир Олександр. – Харків : ХНАДУ, 2023. – 83 с.