Застосування інформаційних технологій та мікропроцесорної техніки для зниження аварійності на автошляхах

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2020

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

Запропоновано використання інформаційних технологій для зниження аварійності на автошляхах в частині, що пов’язана з керуванням транспортними засобами (ТЗ) в нетверезому стані. Розроблений спосіб унеможливлення керування ТЗ нетверезими водіями на основі мікропроцесорної техніки. Розроблено функціональну схему пристрою на основі мікропроцесорної платформи Arduino для антиалкогольного блокування ТЗ. Докладно описаний такий пристрій, що сконструйований, зібраний, запрограмований спеціально розробленою програмою та експериментально перевірений.

Опис

Ключові слова

платформа Arduino, інформаційні технології, зниження аварійності на автошляхах, мікропроцесорні системи, програмування мікропроцесорів, информационные технологии, снижение аварийности на автодорогах, микропроцессорные системы, программирование микропроцессоров, Arduino platform, information technologies, reduction of accidents on highways, microprocessor systems, microprocessor programming

Бібліографічний опис

Симбірський, Г. Д. Застосування інформаційних технологій та мікропроцесорної техніки для зниження аварійності на автошляхах / Г. Д. Симбірський, Е. Д. Кушнір // Автомобіль і електроніка. Сучасні технології : зб. наук. пр. [Електронний ресурс] / М-во освiти i науки України, ХНАДУ. - Харкiв, 2020. - Вип. 18.

Зібрання