Розробка технології та організації ремонту і утримання мережі автомобільних доріг Липовецького району Вінницької області на основі даних, отриманих сучасними діагностичними лабораторіями

Thumbnail Image

Дата

2022

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

Детально розглянуті методи оцінки пошкоджень покриття, різні установки відеодіагностики доріг. Виконане порівняння сучасного методу з традиційними. За результатами натурних обстежень та визначення основних транспортно-експлуатаційних показників дороги було встановлено, що більша частина покриттів автомобільних доріг потребує поточного або капітального ремонтів. В окремих місцях потребує відновлення бар’єрне огородження. На всій протяжності доріг необхідно відновити розмітку та засоби організації дорожнього руху. Відповідно до визначених обсягів робіт були розроблені технологія та організація ремонтів дорожнього покриття. Відповідно до спланованих об’ємів були запропоновані роботи з експлуатаційного утримання доріг.

Опис

Ключові слова

утримання дороги відеодіагностика, експлуатаційний стан, контроль якості виконання робіт, охорона праці

Бібліографічний опис

Зімниця, О. М. Розробка технології та організації ремонту і утримання мережі автомобільних доріг Липовецького району Вінницької області на основі даних, отриманих сучасними діагностичними лабораторіями : кваліфікаційна робота ... магістра : 192 Будівництво та цивільна інженерія / Зімниця Олексій Миколайович. – Харків : ХНАДУ, 2022. – 83 с.