Технологія виконання геодезичних і землевпорядних робіт для розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Thumbnail Image

Дата

2022

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

В дипломній роботі проаналізовано існуючу нормативно-правову базу щодо складу та порядку проведення геодезичних і землевпорядних робіт при встановленні меж земельної ділянки, розглянуто основні методи геодезичних і землевпорядних робіт та визначено пріоритетність використання наземних методів геодезичного знімання при встановленні меж земельних ділянок. Розроблено технологію виконання геодезичних і землевпорядних робіт при встановленні меж земельної ділянки, яка полягає у згущенні геодезичної основи шляхом прокладання теодолітного ходу, кадастрового знімання та виконання координування поворотних точок межі земельної ділянки полярним методом.

Опис

Ключові слова

технічна документація із землеустрою, геодезична мережа, кадастрова зйомка, теодолітний хід, каталог координат

Бібліографічний опис

Моісєєва, М. О. Технологія виконання геодезичних і землевпорядних робіт для розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) : дипломна робота … магістра : 193 Геодезія та землеустрій / Моісєєва Марина Олександровна. – Харків : ХНАДУ, 2022. – 83 с.