Транспортний засіб категорії N3. Розробка зчепленняі та аналіз конструкцій і систем гальмового управління

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2021

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

Об’єкт дослідження – зчеплення та система гальмового управління автомобіля N3. Мета проекту – розробка зчеплення та аналіз конструкцій і систем гальмового управління транспортного засобу категорії N3. Метод дослідження – розробка автомобіля категорії N3 із зчепленням та аналіз конструкцій і систем гальмового управління.

Опис

В дипломній роботі проводились огляд існуючих конструкцій зчеплення та аналіз конструкцій і систем гальмового управління з метою поліпшення ефективності роботи автомобіля та зростання безпеки управляння. Були розглянуті конструкції та системи гальмування автомобілів, проведений аналіз і зроблено вибір ефективної та безпечної її конструкції. Результати дипломного проекту можуть бути використані в навчальному процесі і при проектуванні нових автомобілів.

Ключові слова

зчеплення, конструкції, система гальмового управління

Бібліографічний опис

Шпак, А. В. Транспортний засіб категорії N3. Розробка зчепленняі та аналіз конструкцій і систем гальмового управління : дипломний проект ... бакалавра : 133 Гадузеве машинобудування / Шпак Антон Валерійович. – Харків : ХНАДУ, 2021. – 81 с.