Система повороту i стабiлiзацiї головного свiтла наземного транспортного засобу у горизонтальнiй площинi з нейроконтролером

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2017-01-10

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Система повороту і стабілізації головного світла наземного транспортного засобу у горизонтальній площині з нейроконтролером, що складається з датчиків кута повороту рульового колеса та швидкості, які передають напругу кута до AFS-контролера через електронний блок керування, на виході якого виникає напруга керування, яка подається до електродвигуна, що діє на механізм повороту оптичного елементу з установленим в ньому оптичним елементом, яка відрізняється тим, що в неї додатково встановлений транспортний портал, який разом з датчиками кута повороту рульового колеса та швидкості утворює кут повороту, нейроконтролер, який приймає сигнали з датчиків кута повороту рульового колеса та швидкості та транспортного порталу, який виконує функції електронного блока керування та AFS-контролера, а також зворотні зв'язки по датчику кутової швидкості, датчику кута повороту механізму повороту оптичного елемента у горизонтальній площині, які відновлюють інформацію про поворот кута шляхом корегування кутів, отриманих від датчиків кута повороту рульового колеса та швидкості та транспортного порталу.

Опис

Ключові слова

транспорт, управлiння, машинобудування

Бібліографічний опис

Пат. 113075 Україна, МКИ F21S 2/00, B60Q 1/00, B60Q 1/04 (2006.01), B60Q 1/06 (2006.01). Система повороту i стабiлiзацiї головного свiтла наземного транспортного засобу у горизонтальнiй площинi з нейроконтролером / Нiконов Олег Якович, Баранова Валентина Олегiвна ; власники : Харків. нац. автомоб.-дор. ун-т, Нiконов Олег Якович, Баранова Валентина Олегiвна. - N u 2016 07082 ; заявл. 30.06.2016 ; опубл. 10.01.2017, Бюл. N 1. - 3 с.

Зібрання