Спосiб керування iнтелектуальною бортовою iнформацiйною системою на основi фазi-архiтектури безпiлотного електричного транспортного засобу з використанням дизель-генераторною установкою

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2018

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

В способі керування інтелектуальною бортовою інформаційною системою на основі фазі- архітектури безпілотного електричного транспортного засобу з дизель-генераторною установкою за допомогою датчиків, відеокамер, блока розпізнавання знаків, радара, супутникового навігатора, блока зберігання цифрової інформації, блока нам'яті про стан руху транспортного засобу та приймально-передавального пристрою отримують інформацію, яку передають на електронний керуючий блок, обробляють і здійснюють керування безпілотним транспортним засобом, а саме швидкістю та напрямком руху, гальмівною системою, передавальним та приймально-передавальним пристроями. За допомогою встановленого у безпілотному електричному транспортному засобі керуючого блока з інтелектуальною технологією на основі фазі-архітектури та датчиків рівня заряду акумуляторів сигнали передають на керуючий блок, за допомогою якого здійснюють керування дизель-генераторною установкою для підзарядки основних акумуляторних батарей.

Опис

Ключові слова

Автотранспортные средства, Автотранспортнi засоби

Бібліографічний опис

Пат. 124820 Україна, МКИ МПК (2018.01) B60W 30/00, B60R 1/00, G05D 1/00, G05D 15/00. Спосiб керування iнтелектуальною бортовою iнформацiйною системою на основi фазi-архiтектури безпiлотного електричного транспортного засобу з використанням дизель-генераторною установкою / Нiконов Олег Якович, Полосухiна Тамара Олегiвна ; власники : Харкiв. нац. автомоб.-дор. ун-т, Нiконов Олег Якович, Полосухiна Тамара Олегiвна. - N u 2017 10668 ; заявл. 02.11.2017 ; опубл. 26.03.2018, Бюл. N 6.- 4 с.

Зібрання