Розробка заходів з ремонту та утримання ділянки автомобільної дороги Р-12 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч в межах Менського району

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2023-06

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

В дипломній роботі розглянуті кліматичні умови місця положення дороги – півночі України, на відстані від 20 км на північний схід від Чернігова. Були встановлені можливі терміни виконання робіт. За результатами натурних обстежень та визначення основних транспортно-експлуатаційних показників дороги було встановлено, що більша частина покриття автомобільної дороги потребує поточного або капітального ремонтів. В окремих місцях потребує відновлення бар’єрне огородження. На всій протяжності дороги необхідно відновити розмітку та засоби організації дорожнього руху. Відповідно до ви-значених обсягів робіт були розроблені технологія та організація ремонтів дорожнього покриття. Відповідно до спланованих об’ємів були запропоновані роботи з експлуатаційного утримання дороги.

Опис

Ключові слова

транспортно–експлуатаційний стан, аварійні роботи, поточний ремонт, утримання дороги

Бібліографічний опис

Данилюк, Л. Б. Розробка заходів з ремонту та утримання ділянки автомобільної дороги Р-12 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч в межах Менського району : кваліфікаційна робота ... бакалавра : 192 Будівництво та цивільна інженерія / Данилюк Лілія Богданівна. – Харків : ХНАДУ, 2023. – 77 с.