Цифрове моделювання місцевості за результатами автоматизованої обробки інженерно-геодезичних вишукувань на ділянці автомобільної дороги Р-67 Чернігів – Пирятин з км 141+900 до км 142+300

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2022

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

Об’єкт дослідження – процес побудови цифрової моделі місцевості за результатами виконання інженерно-геодезичних вишукувань. Мета роботи – підготовка точних, повних та достовірних даних про стан місцевості у цифровому форматі за результатами інженерно-геодезичних вишукувань, що є необхідними для автоматизованої розробки проекту капітального ремонту ділянки автомобільної дороги Р-67 Чернігів – Пирятин з км 141+900 до км 142+300. Метод дослідження – аналіз наукової та технічної інформації за літературними джерелами і нормативною документацією. Галуззю використання є розробка проектів капітального ремонту автомобільних доріг та залізниць проектними організаціями та установами. В результаті розробки дипломної роботи виконано: аналіз методів створення цифрових моделей місцевості; аналіз нормативно-правового забезпечення у сфері виконання інженерно-геодезичних вишукувань та обробки їх результатів; визначення методики та технології виконання інженерно-геодезичних вишукувань; топографо-геодезичну вивченість району виконання вишукувань та закладку пунктів опорної геодезичної мережі; камеральну обробку результатів польових вимірювань; дослідження технології побудови цифрової моделі місцевості; побудову цифрової моделі місцевості.

Опис

Ключові слова

геодезичні вишукування, програмний комплекс credo, тахеометр, цифрова модель місцевості, цифрова модель ситуації

Бібліографічний опис

Шевцов, К. С. Цифрове моделювання місцевості за результатами автоматизованої обробки інженерно-геодезичних вишукувань на ділянці автомобільної дороги Р-67 Чернігів – Пирятин з км 141+900 до км 142+300 : дипломна робота … магістра : 193 Геодезія та землеустрій / Шевцов Костянтин Сергійович. – Харків : ХНАДУ, 2022. – 106 с.