Методичні вказівки до практичних занять студентів з дисципліни «Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки» : для студентів галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» спец. 175 «Інформаційно-вимірювальні технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»

dc.contributor.authorМедведовська, Я. С.
dc.date.accessioned2024-06-05T09:29:42Z
dc.date.available2024-06-05T09:29:42Z
dc.date.issued2024
dc.description.abstractЦі методичні вказівки призначені для студентів четвертого курсу галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з метою надання допомоги при підготовці та виконанні практичних занять з дисципліни «Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки». Ці методичні вказівки направлені навчити студентів методичним основам проведення повірки і калібрування засобів вимірювання різних величин, визначення та аналізу метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки.
dc.identifier.citationМетодичні вказівки до практичних занять студентів з дисципліни «Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки» : для студентів галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» спец. 175 «Інформаційно-вимірювальні технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» / Харків. нац. автомоб.-дор. ун-т ; уклад. Я. С. Медведовська. – Харків : ХНАДУ, 2024. – 11 с.
dc.identifier.urihttps://dspace.khadi.kharkov.ua/handle/123456789/20349
dc.publisherХарківський національний автомобільно-дорожній університет
dc.subjectметрологія
dc.subjectповірка
dc.subjectкалібровка
dc.subjectзасоби вимірювальної техніки
dc.subjectпрактичні заняття
dc.titleМетодичні вказівки до практичних занять студентів з дисципліни «Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки» : для студентів галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» спец. 175 «Інформаційно-вимірювальні технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»
dc.typeBook

Файли

Контейнер файлів

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Вантажиться...
Thumbnail Image
Назва:
Povirka ta KalibrovkaMRPZ_175_24.pdf
Розмір:
360.06 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format

Ліцензійна угода

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Ескіз недоступний
Назва:
license.txt
Розмір:
2.87 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис:

Зібрання