Розробка заходів з попередження транспортних заторів на вулицях районного значення Київського району м. Харків

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

Об’єкт дослідження – мережа транспортних магістралей районного значення Київського району м. Харків та транспортні потоки на ній. Мета – попередження виникнення транспортних заторів на магістралях районного значення в Київському районі м. Харків. Метод дослідження – аналітичний, графоаналітичний. Отримані результати: проведено аналіз принципів організації дорожнього руху на мережі міста; досліджені характеристики транспортних потоків на перегонах мережі; визначено параметри світлофорного регулювання на перехрестях магістралей районного значення, узгоджено параметри їх роботи, що дозволить підвищити середню швидкість і знизити транспортні затримки. Запропоновано і розроблено локальні заходи на проблемних ділянках перетинання транспортних і пішохідних потоків, що підвищить комфорт, безпеку руху на перехресті. Рекомендації з впровадження: розроблені заходи застосовувати з метою попередження транспортних заторів на ВДМ м. Харків.

Опис

Ключові слова

вулично-дорожня мережа, магістраль районного значення, перехрестя, транспортний потік, світлофорне регулювання, координоване управління

Бібліографічний опис

Підопригора, К. О. Розробка заходів з попередження транспортних заторів на вулицях районного значення Київського району м. Харків : дипломна робота ... бакалавра : 275 Транспортні технології / Підопригора Катерина Олексіївна. – Харків : ХНАДУ, 2023. – 77 с.