Удосконалення процесу логістики при доставці вантажів на ДП «СУМСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР». Частина 2. Удосконалення роботи складу будівельних вантажів

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

Було проведено розрахунки для визначення оптимальних параметрів роботи складу з метою забезпечення ефективності та оптимізації процесу перевезень. Розрахунки охоплювали вантажообіг, потребу в складському просторі, час навантаження та розвантаження, а також найкраще розташування вантажів на складі. Ці розрахунки сприятимуть підвищенню продуктивності та ефективності перевезень, зниженню витрат і поліпшенню загальної організації процесу. Ми також вивчили технологію навантаження та розвантаження, а також організацію роботи на складі. Порівнюючи технологічні схеми навантаження піску, було встановлено, що найбільш раціональною є схема, де навантаження виконується екскаватором, при якій час, необхідний для навантаження автомобіля, складає 2,42 хвилини, що менше, ніж у варіанті з використанням фронтального навантажувача. Крім того, було розраховано страховий запас вантажу в розмірі 185,94 тонн і площу складу 462,46 м².

Опис

Ключові слова

витрати на первезення, економічний ефект, пункт навантаження, страховий запас, склад

Бібліографічний опис

Сусло, В. В. Удосконалення процесу логістики при доставці вантажів на ДП «СУМСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР». Частина 2. Удосконалення роботи складу будівельних вантажів : дипломна робота … бакалавра : 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» / Сусло Владислав Володимирович. – Харків : ХНАДУ, 2023. – 62 с.