Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни «Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки» : для студентів галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» та галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» спеціальності 175 «Інформаційно-вимірювальні технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»

dc.contributor.authorМедведовська, Я. С.
dc.date.accessioned2024-06-05T09:47:12Z
dc.date.available2024-06-05T09:47:12Z
dc.date.issued2024
dc.description.abstractПідготовка кваліфікованих фахівців з вищою освітою, конкурентоспроможних на ринку праці, здатних до компетентної і ефективної діяльності за своєю спеціальністю на рівні європейських і світових стандартів, можлива за умови підвищення ролі самостійної роботи студентів, посилення значення роботи кафедр щодо розвитку навичок самостійної роботи студентів, стимулювання професійного зростання студентів, виховання їхньої творчої активності. Самостійна робота студента є невід’ємною складовою освітнього процесу у вищому навчальному закладі, в процесі якої заплановані завдання виконуються студентом під методичним керівництвом викладача, але без його безпосередньої участі. Вона є основним засобом засвоєння ним навчального матеріалу в час, вільний від обов’язкових навчальних занять. Метою самостійної роботи студента є системне і послідовне засвоєння в повному обсязі навчальної програми та формування у студентів самостійності у здобутті і поглибленні знань, що сприятиме підвищенню конкурентоспроможності майбутніх фахівців на світовому ринку праці.
dc.identifier.citationМетодичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни «Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки» : для студентів галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» спец. 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» та галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» спец. 175 «Інформаційно-вимірювальні технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» / Харків. нац. автомоб.-дор. ун-т ; уклад. Я. С. Медведовська. – Харків : ХНАДУ, 2024. – 8 с.
dc.identifier.urihttps://dspace.khadi.kharkov.ua/handle/123456789/20351
dc.language.isouk
dc.publisherХарківський національний автомобільно-дорожній університет
dc.subjectметрологія
dc.subjectповірка
dc.subjectкалібровка
dc.subjectзасоби вимірювальної техніки
dc.subjectсамостійна робота
dc.titleМетодичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни «Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки» : для студентів галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» та галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» спеціальності 175 «Інформаційно-вимірювальні технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»
dc.typeBook

Файли

Контейнер файлів

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Вантажиться...
Thumbnail Image
Назва:
Povirka ta KalibrovkaMRSRS_152_175_24.pdf
Розмір:
463.62 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format

Ліцензійна угода

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Ескіз недоступний
Назва:
license.txt
Розмір:
2.87 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис:

Зібрання