Автомобільний двигун потужністю 13 кВт на базі двигуна 1Д 8,2 / 8,7.

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

Метою проекту є вдосконалення автомобільного двигуна з примусовим запалюванням 1Д 8,2/8,7 потужністю 13 кВт шляхом застосування системи безпосереднього впорскування палива та використання його як гібридної силової установки на легковому автомобілі. В проекті проведено дослідження конструктивних та режимних параметрів двигуна, розрахунок робочого процесу, динамічний розрахунок та розрахунок на міцність поршня, шатуна та колінчастого валу. Також виконано економічне об- ґрунтування необхідності проектування двигуна та аналіз робочих умов з точки зору охорони праці. В результаті досліджень були виявлені шляхи підвищення економічних показників двигуна за рахунок використання системи безпосереднього впорскування палива та його використання як гібридної силової установки на легковому автомобілі.

Опис

Ключові слова

робочий процес, двотактний двигун, внутрішнє сумішоутворення, примусове запалювання, силова установка, робочий процес, динамічний розрахунок, міцність поршня, міцність шатуна, колінчастий вал, економічне обгрунтування, охорона середовища

Бібліографічний опис

Журавель, О. А. Автомобільний двигун потужністю 13 кВт на базі двигуна 1Д 8,2 / 8,7 : дипломна робота ... бакалавра : 142 Енергетичне машинобудування / Журавель Олег Анатолійович. – Харків : ХНАДУ, 2023. – 70 с.