Проведення комплексних інженерно-геодезичних вишукувань для складання проекту капітального ремонту автомобільної дороги Т-05-18 Богатир – Велика Новосілка – Нікольське (КМ 73+700 – КМ 79+900) в Донецькій області

dc.contributor.authorВосканян, Арам Сергійович
dc.date.accessioned2023-12-25T09:58:49Z
dc.date.available2023-12-25T09:58:49Z
dc.date.issued2023
dc.description.abstractОб’єкт дослідження – ділянка автомобільної дороги загального користування Т-05-18 Богатир – Велика Новосілка– Нікольське з КМ 73+700 по КМ 79+900, що розташована в Донецькій області. Мета роботи–проведення інженерно-геодезичних вишукувальних робіт з метою отримання точних, повних та достовірних даних про стан місцевості, необхідних для комплексної оцінки існуючих умов, що впливають на розробку проекту капітального ремонту ділянки дороги. Проведено інженерно-геодезичні вишукування на ділянці, що підлягає капітальному ремонту. Складено план ділянки траси та розроблено документацію, яка є вихідними даними для проведення ремонтних робіт. Вивчена характеристика району розташування ділянки автомобільної дороги. Розглянута технологія та черговість виконання інженерно-геодезичних вишукувальних робіт. Камеральні роботи проводились з використанням сучасних технологій.
dc.identifier.citationВосканян, А. С. Проведення комплексних інженерно-геодезичних вишукувань для складання проекту капітального ремонту автомобільної дороги Т-05-18 Богатир – Велика Новосілка – Нікольське (КМ 73+700 – КМ 79+900) в Донецькій області» : дипломна робота ... магістра : 193 Геодезія та землеустрій / Восканян Арам Сергійович. – Харків : ХНАДУ, 2023. – 105 с.
dc.identifier.urihttps://dspace.khadi.kharkov.ua/handle/123456789/17972
dc.language.isouk
dc.publisherХарківський національний автомобільно-дорожній університет
dc.subjectавтомобільна дорога
dc.subjectплан траси
dc.subjectінженерно-геодезичні вишукування
dc.subjectштучні споруди
dc.subjectоблаштування дороги
dc.subjectпункти геодезичної мережі
dc.subjectпланово-висотне обґрунтування
dc.subjectкомунікації
dc.titleПроведення комплексних інженерно-геодезичних вишукувань для складання проекту капітального ремонту автомобільної дороги Т-05-18 Богатир – Велика Новосілка – Нікольське (КМ 73+700 – КМ 79+900) в Донецькій області
dc.typeMaster's theses

Файли

Контейнер файлів

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Вантажиться...
Ескіз зображення
Назва:
Voskanyan_m_2023.pdf
Розмір:
5.29 MB
Формат:
Adobe Portable Document Format

Ліцензійна угода

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Вантажиться...
Ескіз зображення
Назва:
license.txt
Розмір:
2.87 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: