Дослідження розвитку автоматизованих систем діагностики для гібридних та електричних автомобілів

Вантажиться...
Thumbnail Image

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Анотація

Мета дослідження є підвищення ефективності діагностики функціональних систем гібридного та електромобіля шляхом впровадження штучних нейронних мереж в систему управління силовою установкою транспортного засобу. Об’єкт дослідження – гібридні та електричні автомобілі та їх електричні системи. Предмет дослідження – Розвиток та оптимізація автоматизованих систем діагностики для гібридних та електричних автомобілів. Результаті проведеного дослідження з'ясовано, що існуюча інфраструктура переживає нестачу можливостей виконувати завдання підтримки технічно-справного стану автопарку автомобілів з ГСУ. Найбільш значимі причини цього наступні: великі витрати на придбання дорогого діагностичного обладнання; відсутність кваліфікованих інженерів зі знаннями в області ГСУ; в рекомендованому заводом бюлетені на сервісне обслуговування не враховані важчі умови експлуатації в Україні.

Опис

Ключові слова

АВТОМОБІЛЬ, ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ, ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ, ТЕХНІЧНИЙ СТАН, ШТУЧНА НЕЙРОННА МЕРЕЖА, АКУМУЛЯТОРНА БАТАРЕЯ, ДІАГНОСТИКА

Бібліографічний опис

Шкрябко, А. В. Дослідження розвитку автоматизованих систем діагностики для гібридних та електричних автомобілів : дипломна робота … магістра : 274 Автомобільний транспорт / Шкрябко Артем Вікторович. – Харків : ХНАДУ, 2023. – 109 с.